■ PRACE DYPLOMOWE

• Szcześniak Ewa, Teologiczne motywy obecne w obrazie św. Józefa Kaliskiego, Wrocław 2005, ss. 59.
  • Hajdukiewicz Dariusz, Mariologia w dziele zbawienia jako problem ekumeniczny, Wrocław 2005, ss. 52;
  • Zimoch Bernadeta, Miłosierdzie Boże w świetle wybranych wypowiedzi Jana Pawła II, Wrocław 2005, ss. 41;
  • Wagilewicz-Durczewska Teresa, Sens litanijnych wezwań do świętej Marii Magdaleny w świetle wybranej literatury Teologicznej, Wrocław 2005, ss. 31;
  • Majewska Anna, Teologia miłosierdzia na przykładzie św. Wincentego a Paulo, Wrocław 2005, ss. 51;
  • Król Ewa, Zawierzenie Maryi na przykładzie życia i działalności Sługi Bożej Zofii z Maciejowskich Czeskiej, Wrocław 2005, ss.39;
  • Tomczak Małgorzata, Teologia ikony w świetle wybranej literatury Teologicznej, Wrocław 2005, ss.37;
  • Wojdak Urszula, siostra FMA, Macierzyństwo Maryi na podstawie nauczania papieża Jana Pawła II, Wrocław 2007.
  • Szlendak Halina, Sens cierpienia na podstawie „Salvifici doloris” i wybranych wypowiedzi Jana Pawła II, Wrocław 2007.
  • Ptak Mariusz, Wolność człowieka w świetle encykliki Jana Pawła II „Veritatis splendor”, Wrocław 2007.
  • Karaś-Jaroch Hanna, Motywy eschatologiczne w świetle teologii Josepha Ratzingera, Wrocław 2007.
  • Gierczak Marzanna, Misyjny charakter Kościoła na podstawie wybranych wypowiedzi Jana Pawła II, Wrocław 2007.
  • Burzyńska Justyna, Trynitarny wymiar mariologii w myśli błogosławionej Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, Wrocław 2007.
  • Bera Barbara Anna, Misyjność Kościoła w świetle encykliki Jana Pawła II „Redemptoris missio”, Wrocław 2007.
  • Pabian Bogusława, Troska o zbawienie człowieka na podstawie Reguły Świętego Pachomiusza ze wstępem napisanym przez świętego Hieronima, Wrocław 2007.
  • Płończak Anna, Osoba i działanie Ducha Świętego w świetle wybranej literatury teologicznej, Wrocław 2009.
  • Piekarska Magdalena, Teologia Ducha Świętego w Dzienniczku św. Faustyny i innych dziełach teologicznych, Wrocław 2009.
  • Madej Katarzyna, Dziecięctwo duchowe jako droga miłości. Śladami św. Teresy od Dzieciątka Jezus, sł. B. Leonii Nastał, sł. B. Marii Konsolaty Betrone, Wrocław 2009.
  • Grzesiak Sylwia, Teologia miłosierdzia Bożego w świetle Dzienniczka św. Siostry Faustyny Kowalskiej, Wrocław 2009.
  • Jakubiszyn-Borowiec Kazimiera, Kwestia odwagi bycia uczniem Chrystusa w świetle wybranej literatury teologicznej, Wrocław 2010.
  • Krzystyniak Ewa, Maryjna duchowość świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, Wrocław 2010.
  • Kozyra Łukasz, Maryjny wymiar Ruchu Światło-Życie w myśli założyciela Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, Wrocław 2010.
  • Sadowska Wiesława Jolanta, Charyzmaty Ducha Świętego w świetle wybranej literatury teologicznej, Wrocław 2011.
  • Sas Małgorzata, Teologia cudów eucharystycznych w świetle wybranej literatury teologicznej, Wrocław 2012.
  • Wawrzyniak Dominika, Wątki teologiczne w dokumentach Federacji Skautingu Europejskiego i ich obecność w formacji religijnej jej członków, Wrocław 2012.
  • Brylak Waleria, Teologia sakramentu pokuty w Adhortacji Apostolskiej "Reconciliatio et poenitentia" Jana Pawła II, Wrocław 2014.
  • Borkowska Katarzyna, Teologia dzieciństwa Jezusa w świetle "Jezus z Nazaretu" Benedykta XVI, Wrocław 2014.
  • Ostrowska Alina s., Teologia chrztu w świetle Katechizmu Kościoła Katolickiego, Wrocław 2014.
  • Brzozowska Alicja, Teologia nadziei na podstawie wybranych wypowiedzi św. Jana Pawła II, Wrocław 2014.
  • Chałupka Teresa Maria, Motywy teologiczne w „Dziejach duszy” świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, Wrocław 2014.
  • Mikołajec Anna, Charyzmaty Ducha Świętego na podstawie wybranej literatury teologicznej, Wrocław 2014.